Geely FY11 офіційно представили в Китаї

Китайська компанія Geely презентувала серійне крос-купе Xingyue, побудоване на новій модульній архітектурі від Volvo. Таку платформу, до слова, можна зустріти на шведському кросовері Volvo XC40.

Нагадаємо, раніше новий купеподібний крос від Geely був відомий під заводським індексом FY11. Пізніше його перейменували в честь астероїда Xingyue, який між Марсом і Юпітером виявила китайська обсерваторія.

Покупцям в Піднебесній запропонують дволітровий турбомотор потужністю 238 к.с., що поєднується з восьмиступінчастою «автоматом» і системою повного приводу (нагадаємо, в «базі» привід передній). Альтернативою стане гібрид.

Екстер’єр новинки хизується стильним аеродинамічним обвісом, оптикою на світлодіодах, оригінальною радіаторною решіткою з яскравою окантовкою, чотирма патрубками вихлопної системи і ефектними виштамповками на кузові. У списку доступних опцій значаться адаптивний круїз-контроль, системи попередження зіткнень, контролю смуги і «сліпих» зон, камери кругового відеоогляди та інші електронні «помічники».

Салон крос-купе оформили за допомогою шкіри Nappa, а також алюмінієвих вставок. Серед пропонованого обладнання – віртуальна “приборка”, проекційний екран, сучасна мультимедіа з величезним сенсорним дисплеєм, преміум-аудіосистема BOSE на 12 динаміків, а також бездротова зарядка для гаджетів.

За комфорт водія і його пасажирів відповідають сидіння з вентиляцією і електрорегулюванням (сидіння, до речі, «запам’ятовують» вибрані настройки), а також підстаканники з опцією охолодження і підігріву .