Geely офіційно презентував інтер’єр седана Preface на платформі Volvo

Напередодні дебюту нового седана китайська компанія Geely опублікувала в соцмережах офіційні знімки салону своєї новинки.

На знімках зображений світло-блакитний салон з повністю цифровою панеллю приладів, розташованою за усіченим знизу кермом. У центрі передньої панелі знаходиться стоїть окремо екран мультимедійної системи з горизонтальною орієнтацією — збільшений варіант тачскрина, встановленого в салоні кросовера Geely Coolray.

Нижче розташувався ряд аналогових елементів управління різними функціями. На центральному тунелі розміщений компактний важіль автоматичної трансмісії і відсік, що закривається, в якому розташувалися порти зарядки смартфонів. Обшивку дверних карт, а також решітки динаміків аудіосистеми Bose прикрашає малюнок з пересічних ліній.

Нагадаємо, ще рік тому представники китайського автогіганта розповіли, що новий прототип Geely Preface створений на модульній платформі CMA. Назва новинки перекладається як «Передмова», що служить натяком на дизайн майбутніх моделей Geely. При створенні кузова дизайнери вирішили збалансувати комфорт і елегантність з «спортивністю». Крім того, китайський автовтробник вирішив повернутися до своїх витоків — виробництва автомобілів в кузові «седан», задавши нові стандарти на основі наявного досвіду.

Розмір колісної бази серійного екземпляра становить 2800 мм, що на 72 мм менше, ніж у Volvo S60. Preface буде конкурувати з такими гігантами класу, як Volkswagen Passat, Hyundai Sonata і Kia K5. Довжина від бампера до бампера становить 4785 мм, ширина – 1869 мм, ширина – 1 469 мм.

У компанії відзначили, що в рух седан буде приводитися «турбочетвіркою» Drive-E від Volvo. При обсязі 2.0 літра її віддача становить 190 к.с. Як і раніше невідомий список трансмісій, які запропонують для седана.