Geely опублікувала фото свого нового кросовера

Компанія Geely опублікувала фотографії першої моделі, в основі якої лежить нова модульна платформа BMA. Нею став кросовер з заводським індексом SX11.

Продаж машини, товарна версія якої, ймовірно, отримає ім’я Xingyue, почнеться на китайському ринку до кінця поточного року.

«Візок» BMA (B-segment Modular Architecture) стала першою незалежною розробкою Geely, хоча її загальна компоновка запозичена у «вольвовської» CMA. За задумом виробника, нова платформа обійде конкурентів за показником масштабованості, потужності силових установок і рівнем безпеки. В майбутньому на ній побудують все нові моделі марки. На платформі BMA можна використовувати як турбомотор об’ємом 1,0, 1,4 і 1,5 літра, так і гібридні силові установки.

Старшим бензиновим агрегатом буде комплектуватися і SX11. За попередньою інформацією, віддача двигуна складе 180 кінських сил і 255 Нм крутного моменту. Він буде працювати в парі з п’ятидіапазонним «автоматом». Пізніше в лінійці може з’явитися зв’язка літровий турбомотор і варіатор.