Geely показала новий гібридний седан

Гібридний седан Geely GE в Москву прибув в версії PHEV. Загальна віддача силової установки тут досягає 261 к.с. і 425 Н • м, хоча в її основі лежить всього лише півторалітровий турбомотор. Такому седану потрібно 7,4 с, щоб набрати сотню з місця, а без запуску ДВС він здатний пробігти до 60 км номінально (представники фірми кажуть, що «до ста»).

Цікаве поєднання властивостей, та й «занепокоєння щодо запасу ходу на зарядці” апарат, на відміну від чистих електрокарів, викликати не повинен. Спеціалісти фірми запевнили, що в третьому кварталі наступного року GE надійде в продаж в Україні. Декор, оптика, диски, скориговані лінії кузова – і ось вже GT в новій інтерпретації не впізнати.

Меню мультимедійної системи седана GE на виставковому зразку ще на китайському, проте нам вдалося перевірити роботу системи кругового огляду (хороша чіткість картинки). А ось чорний глянсовий пластик на тунелі і центральній консолі вже зібрав десятки відбитків пальців.

Компакт оснащений «турботрійкою» 1.5 (177 к.с., 255 Н • м), семиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями і переднім приводом.

В цілому команда шеф-дизайнера Пітера Хорбері постаралася. Свіжа фронтальна частина, новий салон, хоча боковина видає попередника … Вибір моторів той же: 1.5 (103 к.с., 142 Н • м) і 1.8 (133 к.с., 170 Н • м), ті ж коробки (п’ятиступінчаста «механіка», варіатор).

Модель GS можна вважати і кросовером, і піднесеним хетчбеком. Довжина дорівнює 4440 мм, ширина, висота і база – +1833, 1560 і 2700. Кліренс дорівнює 180 мм.