Geely випускає новий глобальний продукт

Компанія Geely показала перший тизер свого першого глобального електричного седана, який повинен бути офіційно представлений в першому кварталі 2019 року.

Єдине тизерне зображення не дуже показове, але Geely відзначає, що модель продемонструє «новий електричний дизайн» бренду. На фото помітні подовжені фари з вбудованими денними ходовими вогнями з трьох світових смужок, що нагадують стиль, використовуваний в Ford Mustang. Серед інших деталей відсутність передньої решітки радіатора, похила лінія даху і, судячи з усього, високо сидять задні ліхтарі.

За інформацією Geely коефіцієнт лобового опору моделі складе 0,2375, що є досить високим показником за сучасними мірками. Хороша аеродинаміка повинна допомогти більш ефективно використовувати електричну енергію. Для цих же цілей зроблені вбудовані в кузов дверні ручки.

Geely запевняє, що седан не буде обмежений китайським ринком – модель стане глобальним продуктом, який повинен допомогти компанії вийти на міжнародний ринок. Geely не повідомила назву і специфікації моделі, але відомо, що її довжина складе 4736 мм, ширина 1804 мм, висота 1503 мм, а колісна база – 2700 мм. Потужність електромотора повинна бути на рівні 175 кінських сил.