General Motors відроджує легендарну модель

В рамках Нью-Йоркського автосалону був представлений абсолютно новий позашляховик Chevrolet Blazer 2020 модельного року. Чимось невловимим він нагадує модель від Land Rover зі стрімким чином і спортивною зовнішністю.

Тепер сучасний Blazer являє собою компактний кросовер, який повинен стати замінником моделі Trax. Передня частина Blazer відрізняється масивною решіткою радіатора, дворівневою головною оптикою, а також широким капотом і чорною накладкою внизу. Це повинно підкреслити колишню «позашляхову» модель.

Кузов автомобіля пофарбований в яскраво-червоний (навіть морквяний) колір, а також отримав великі легкосплавні диски чорного кольору. Задня частина відрізняється спойлером над кришкою багажника, а також спортивним бампером з роздвоєною вихлопною системою. На жаль, компанія поки не стала розкривати докладні технічні характеристики серійних версій, які поки готуються.

Сам же крос побудований на базі сучасної модульної платформі VSS-S концерну General Motors. Більше інформації стане доступно перед стартом продажів в кінці цього місця. Тоді ж стане відомо і майбутній цінник.