Genesis обіцяє показати новий концепт

Південнокорейський бренд Genesis, який належить Hyundai, офіційно заявив про те, що в наступному місяці буде показаний новий електричний концепт. Нагадаємо, що люксовий бренд раніше продемонстрував Essentia – повністю електричний концептуальний купеподібний автомобіль, який, як стверджується, надійде у виробництво в якості найдорожчої моделі Genesis.

Завдяки своїй привабливій зовнішності і приголомшливим динамічними показниками (розгін з 0 до 100 км / год за 3,0 секунди), він став одним з кращих учасників торішнього автосалону в Нью-Йорку. В рамках свого недавнього інтерв’ю, Люк Донкерволк, глава дизайнерського відділу Hyundai Group, розповів журналістам зарубіжного видання про те, що на автосалоні в Нью-Йорку 2019 буде продемонстрований електричний шоу-кар від Genesis.

Однак ніяких додаткових подробиць до цієї заяви не було додано, що цілком очікувано. Чи буде шоу-кар тим же Essentia чи ні, ми напевно дізнаємося, коли настане квітень. З моменту подання імпозантного купе Essentia з’явилося ціле безліч електричних гіперкарів і, якби хлопцям з Genesis захотілося б створити щось на зразок Pininfarina Battista – італійського гіперкара, прийдешній нью-йоркський автосалон був би найкращим місцем для цього.