Genesis оновив свій седан G70

Трохи більше року тому дебютував седан Genesis G70, а тому зовні він не змінився з оновленням, проте отримав цікаве оснащення, начебто дисплей зі стереоскопічним зображенням.

12,3-дюймовий дисплей оновленого Genesis G70 може візуалізувати об’ємне зображення, проте для нього також передбачено більш звичний 2D-режим. На екран виводяться віртуальні прилади, чого ще не було ні в одній з моделей бренду Genesis.

Цифровий кокпіт має три варіанти оформлення. Розробники підкреслили, що седан буде пропонуватися і з більш звичними аналоговими приладами в більш доступних збірках автомобіля. В оновленому Genesis G70 також з’явився електричний привід багажних дверей.

Повітря в салоні автомобіля очищує нова унікальна система. Функція Auto Hold для «ручника» тепер обов’язкова у всіх комплектаціях седана.

Максимальна збірка Genesis G70 з оновленням отримала диференціал, доступний як для моноприводу, так і для повнопривідних версій автомобіля. Нагадаємо, «топовий» седан продається з турбодвигуном 3.3 V6, продуктивність якого складає 370 к.с. У Південній Кореї оновлений Genesis G70 продають за 37 млн ​​вон. На інших ринках новинка з’явиться в найближчі місяці.