Genesis серйозно змінив дизайн седану G90

Флагманська модель Genesis в рамках планового рестайлінгу серйозно змінила фірмовий стиль. Новий G90 сильно відрізняється від попереднього варіанту седана.

Судячи з фотографій з офіційної презентації і офіційним же рекламних знімках, мова йде про новий автомобіль, але насправді це просто серйозно оновлений Genesis G90, який ще в 2015 році вийшов на ринок як Hyundai Genesis. А зараз в Південній Кореї дебютував рестайлінговий варіант.

З найпомітніших змін – нова решітка радіатора, новий передній бампер з повітрозабірниками, абсолютно нові фари, перероблений капот з крилатою фірмовою емблемою Genesis. Ззаду оновлений G90 і зовсім не має майже нічого спільного з попередником. Мова йде про нові ліхтарі майже на всю ширину кузова, а також напис Genesis, який замінив фірмовий логотип на кришці багажника. Не можна не відзначити і хитромудрий дизайн нових 19-дюймових легкосплавних коліс. В інтер’єрі змін трохи менше, але вони все ж є. Змінилися повітроводи кліматичної системи, з’явилися нові варіанти обробки, розширилося оснащення за частиною систем активної безпеки і стала досконалішою мультимедійна система. На корейському ринку Genesis G90 зберіг ті ж мотори, що були у попередника – атмосферні 3,8-літровий V6 і 5-літровий V8, а також 3,3-літровий турбований V6. Які двигуни будуть у седана для інших ринків – поки невідомо.