Genesis тестує новий крос GV80 на зимових дорогах

Концерн Genesis почав тестувати дебютний крос GV80, перевіряючи його поведінку на зимових дорогах.

Новинка все ще захована під камуфляжною плівкою. При цьому фотошпигуни заглянули і в салон авто.

При перегляді здобутих фото, новий преміальний паркетник придбає досить значні розміри, які можна зіставити з конкурентами – BMW X5 і Mercedes-Benz GLE.

Навіть через щільний шар камуфляжу можна відзначити наявність брендового решітки радіатора з сітчастим «наповненням», збільшені в розмірах зовнішні дзеркала і абсолютно нові передні фари.

Інтер’єр можна порівняти з концептуальною моделлю GV80, презентованою навесні минулого року на мотор-шоу в Нью-Йорку. Тут встановлений широкоформатний тачскрін, який висувається над консоллю по центру і нестандартне односпіцеве кермо, всередині якого, ймовірно, будуть перебувати багатофункціональні тачпади, як і в концептуальній версії.

Технічне оснащення паркетника ще тримається в секреті. Очікується, що творці подарують новинці повнопривідну систему і значну гаму агрегатів.

В тому числі, в рух авто можуть призводити турбований мотор з об’ємом на 3.3 літра, а також п’ятилітрова «вісімка», вичавлювати 425 «коней».

Подібно іншим автомобілям від цього китайського концерну, швидше за все, основним плюсом новинки GV80 стане цінник, завдяки чому крос матиме всі шанси заслужити звання одного з самих затребуваних автомобілів марки на глобальному ринку.