GM показав футуристичний купе-кросовер Buick Electra

Концерн General Motors на міжнародному автосалоні, що проходить в Пекіні, показав концепт-кар Buick Electra з футуристичним дизайном. Це провісник серійного електричного купе-кросовера Buick, який з’явиться протягом декількох років, його будуть виробляти і продавати тільки в Китаї.

Екстер’єр автомобіля характеризує поєднання різких ліній і складно вигнутих поверхонь. Середньої стійки кузова у машини немає, всі бічні двері відкриваються механізмом типу «крила метелика». У салоні — наукова фантастика: штурвал замість керма і величезний дисплей, який об’єднує комбінацію приладів, мультимедіа та всі інші функції.

Дизайн Buick Electra розроблений в інженерному центрі PATAC – це спільна фірма GM і його давнього партнера, китайського автоконцерну SAIC. Над стилем концепт-кара працювала команда фахівців з Китаю і США.

Про технічну сторону зразка нічого не говориться. Стверджується тільки, що він оснащений електричною силовою установкою. Найімовірніше, це просто макет-демонстратор без агрегатів.

Зауважимо, що саме ім’я Buick Electra історичне — так називалося сімейство повнорозмірних легкових автомобілів, яке GM випускав в шести поколіннях з 1959 по 1990 рік.