Great Wall може зайнятись розробкою нових моделей MINI

У ВMW зараз зайняті пошуком партнера для розробки наступного покоління моделей MINI. У компанії настільки серйозно розмірковують над реформуванням процесу розробки і виробництва компактних хетчбеків, що навіть можуть відкласти запланований на наступний рік фейсліфтинг моделей Міні.

Зараз преміальні хетчбеки базуються на застарілій платформі UKL, яку в БМВ знаходять громіздкою і дуже дорогою у виробництві. На даний момент баварський материнський бренд зайнятий пошуком партнера, яким може стати Great Wall.

Як повідомляють джерела, BMW також вели переговори з Toyota, але угода не відбулася. З Great Wall у німецької компанії вже є спільне підприємство в Китаї. Нове співробітництво передбачає спільну розробку передньопривідною платформи, на якій можна буде створювати як автомобілі з ДВС і гібриди, так і повноцінні електромобілі.

Нове покоління MINI, запуск якого очікується в 2023 році, швидше за все, втратить малопопулярні кабріолет і трьохдверний хетчбек. Збирати автомобілі, як і раніше, планують на території Великобританії, але призначені для китайського ринку Міні можуть почати збирати на спільному з Great Wall підприємстві, що має знизити ціни автомобілів в Китаї і збільшити місцевий продаж.