Great Wall запустить новий бренд електромобілів преміум-класу

Нещодавно стало відомо, що Great Wall Motors планує створити новий бренд висококласних інтелектуальних електромобілів з внутрішньою кодовою назвою SL Project, який може стати на голову вище існуючих моделей Great Wall. Передбачалося, що цей проект знаходиться в стадії реалізації.

Автомобільна промисловість зазнає радикальних змін, при цьому інтелект і електрифікація стають основними тенденціями, і різні автомобільні компанії також активно впроваджують їх. Щоб повністю відповідати цим змінам, створення нового бренду високоякісних інтелектуальних електричних автомобілів стало вибором багатьох автовиробників.

В даний час у Great Wall Motors є Haval, Great Wall Pickups, WEY, Euler і інші бренди. Haval і пікапи є основними паливними транспортними засобами. WEY – це бренд, який Great Wall Motors прагне розвивати. Euler орієнтується на тенденцію створення автомобілів на новій енергії, спираючись на міні-автомобілі і малолітражки. Що стосується висококласних електромобілів, Great Wall Motors ще не розробила системну схему. В цьому випадку не дивно, що Great Wall Motors використовує бренди висококласних інтелектуальних електромобілів.

В даний час Great Wall Motors знаходиться в процесі бурхливого розвитку: в листопаді цього року виробництво і продаж Great Wall Motors склали 146200 і 145200 відповідно, що на 23,15% і 26,12% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За перші 11 місяців цього року було продано 961489 автомобілів, що на 0,75% більше, ніж в минулому році.

Компанія Great Wall Motors існує вже 30 років. Попри хороші темпи виробництва і продажів, Вей Цзяньцзюнь, голова Great Wall Motors, стурбований перспективами марки і навіть підняв питання: «Чи виживе компанія Great Wall Motors в наступному році?». Він повністю усвідомлює, що зміни в галузі стали непередбачуваними. Після запуску нового бренду у Great Wall Motors з’явиться більше можливостей для конкуренції, що може дати Great Wall Motors більше переваг і впевненості.