Hennessey установив двигун V8 в пікап Raptor

Hennessey для тих, кому мало Ford Raptor з двигуном V6, запропонував вихід із ситуації – новий 758-сильний пікап VelociRaptor вже з могутнім мотором V8.

Модель Hennessey VelociRaptor вже не нова – американське тюнінг-ательє протягом останніх кількох років так називав свої допрацьовані пікапи Ford Raptor. Але ось модифікації VelociRaptor V8 ще не було.

Цей останній проект компанії являє собою доопрацьований Ford F-150 Raptor, у якого 450-сильний 3,5-літровий мотор EcoBoost V6 замінений на двигун V8. Спеціально для тих, хто нудьгував за попереднім пікап з 6,2-літровим V8. Під капотом Hennessey VelociRaptor V8 встановлений 5-літровий V8 від останнього покоління спорткара Ford Mustang GT.

Завдяки фірмовому тюнінгу, віддача двигуна зросла з 570 до 758 к.с. Це наділило пікап динамікою на рівні купе, яке поділилося мотором.

Природно, заміною мотора справа не обмежилася. У підвісці використовували позашляховий кит Stage 2, який збільшив дорожній просвіт на 152 міліметра, були встановлені 20-дюймові колеса Hennessey з 37-дюймовими позашляховими шинами BF Goodrich KM03, нові бампери, світлодіодна оптика і ще шильдики і логотипи тюнинг-ательє. За Hennessey VelociRaptor V8 просять мінімум $ 147 950, але в цю ціну входить вихідний Ford F-150 Raptor. Тираж доопрацьованих пікапів складе всього 100 штук.