Гібридний прототип Infiniti Project Black S покажуть в Парижі

Компанія Infiniti представить в рамках Паризького мотор-шоу гібридний прототип Project Black S, на якому використовувалися технології, запозичені у формульних болідів. У розробці авто брала участь команда Renault Sport F1.

По суті, Infiniti Project Black S є варіантом виконання купе Q60. Однак ця модель отримала аеродинамічний обвіс і гібридну установку з рекуперацією енергії. Дана система являє собою аналог технології KERS, використовуваних на гоночних машинах Формули-1. Так, автомобіль в ході гальмування накопичує кінетичну енергію, яку потім використовує під час розгону.

Крім цього, машина отримала ще два мотор-генератори MGU-H, які отримують теплову енергію від вихлопів. Infiniti Project Black S оснащується 3,0-літровим 400-сильним V6 на бензині і електродвигуном. В сумі силова установка розвиває 570 “коней”. Прототип здатний прискоритися до 100 км / год всього за 4,0 с.

Раніше в компанії відзначили, що перший товарний електрокар Infiniti вийде в 2021 році і буде орієнтований в першу чергу на Китай. Автомобіль сконструюють на абсолютно новій платформі.