Гібридний седан Mercedes-Benz C-Class 2021 показався на фото

Виконання PHEV C-Class отримує додаткову кришку «бензобака» на задньому крилі з боку водія, яка приховує місце для підключення зарядної розетки.

В якості ще одного доказу того, що це гібридний автомобіль, зверніть увагу на лобове скло, де жовта точка позначає, що автомобіль електрифіковано – це внутрішнє позначення Mercedes-Benz. Mercedes планує випустити 20 гібридний моделей до кінця 2020 року. До цього числа входять електрифіковані виконання C-, E- і S-класу, які отримають акумуляторні батареї по 13,5 кВт * год.

Гібридна «цешка» побудована на базі платформи Mercedes MRA2, колісна база може трохи подовжиться, щоб збільшити простір в салоні, збільшення ваги буде мінімальним або зовсім буде відсутній. Інженери бренду все ще тримають зовнішній вигляд новинки під важким камуфляжем, що ускладнює розгляд екологічної новинки.

Передні фари здаються менше. Крім того, гігантський датчик в центрі решітки радіатора свідчить про наявність ще більш досконалої технології допомоги водієві. «Шпигунські» знімки не дозволяють нам зазирнути в салон нового C-класу в версії PHEV. Однак останнім часом основною ідеєю Mercedes є заповнення приладової панелі великими, більш привабливими екранами інформаційно-розважальної системи MBUX. Так що можна з упевненістю очікувати, що ця тенденція збережеться і в майбутніх моделях. Новий C-Class дебютує в 2020 році і надійде в продаж як седан 2021 модельного року в Сполучених Штатах.