Гібриди Kia Niro оновили зовнішність

Kia Niro c самого початку був гібридом, а в 2017-м знайшов версію з зарядкою від мережі Plug-in Hybrid, в минулому році Niro став ще й чистим електромобілем. Тепер прийшла пора рестайлінгу.

Компанія оголосила, що вигляд простого гібриду і Plug-in версій наближений до стилістики наймолодшого члена сім’ї, e-Niro (він же Niro EV). Звичайно, декоративні решітки у них на носа не суцільні, як у електрокара, а з вигадливою сіткою, але зате передні бампери з парними світлодіодними вогнями у вигляді стріл нагадують бампер електричної варіації.

У перекроєному задньому бампері з’явилися червоні «пташки» (або «стріли»). Ліхтарі – з новим малюнком. В якості базового оснащення гібриди отримали прожекторні фари зі світловими фірмовими «кубиками льоду». Доопрацюванню піддався інтер’єр (знімків компанія поки не надала), де з’явилися нові дисплеї: широкоформатний центральний на десять дюймів і семидюймовий TFT-екран в приборке Supervision.

Для більшої індивідуалізації додані нові двоколірні версії салону, наприклад червоно-помаранчева, а ще пакет з «сливовою» обробкою. Про коригування в техніці виробник ще може повідомити додатково. Нагадаємо, що обидва гібриди на даний момент мають у своєму розпорядженні мотор 1.6 Kappa III і електродвигун, комбінована потужність силової установки становить 141 «конячку». Розрізняються тягові батареї: на простому гібриді – 1,56 кВт • год, а на тому, що підключається – 8,9. Остання версія може пройти без запуску ДВС 49 км в комбінованому циклі WLTP.