Гіперкар Aston Martin Valkyrie отримає рекордний атмосферник

Фірма Cosworth опублікувала твіт, який розкрив один з секретів гібридного гіперкара Aston Martin Valkyrie (ми бачили лише прототип), який зараз готується до виходу. Зі схемою все було ясно. Але Cosworth заінтригувала параметрами: «Ми отримуємо популярність з нашим рекордним новим мотором для Валькірії, найпотужнішим дорожнім« атмосферником »на 1130 bhp».

Це число відповідає 1146 метричним «конячкам». Нагадаємо, що серед сучасних дорожніх автомобілів рекордним «атмосферником» має в своєму розпорядженні купе Ferrari 812 Superfast зі своїм V12 6.5, але там 800 сил. У повідомленні Cosworth не уточнила, чи йде мова тільки про ДВС або про ДВС з активованою гібридної надбавкою.

Навіть якщо без гібридного компоненту британський V12 видасть тисячу сил, це все одно виявиться рекордом. А вже +1146 – тим більше. Позаду купе Mazzanti Evantra 771 з атмосферним V8 7.0 на 771 «конячку».

Навіть трековий Aston Martin Vulcan AMR Pro був осоромлений (там V12 7.0 на 831 к.с.). Може, щось цікаве протиставить «британцеві» купе з передбачуваним назвою Ferrari 812 Monza (позначення офіційно не підтверджено, дебют у вересні).

Але у Астона ще вийде форсований гібрид Aston Martin Valkyrie AMR Pro. Звичайно, останній гіперкар – трековий, і титул машини з найпотужнішим дорожнім «атмосферником» їй не загрожує.