Гіперкар Bugatti Chiron отримає панорамний дах

Компанія Bugatti представила нову опцію для гіперкара Chiron під назвою Sky View. Це панорамний дах, що складається з двох фіксованих скляних панелей, завдяки яким простір над головою пасажирів можна збільшити на 2,7 сантиметра.

Публічний дебют Chiron Sky View відбудеться на фестивалі Monterey Car Week в кінці серпня. Кожна панель Sky View має 65 сантиметрів завдовжки і 44 сантиметри завширшки. Вона представляє з себе ламіновану структуру з тонким склом і чотирма проміжними шарами певної функціональності. Перший шар відповідає за шумо- і звукоізоляцію, другий – за захист від інфрачервоного випромінювання. Третій і четвертий шари запобігають осліпленню і фільтрують ультрафіолетові промені.

При установці Sky View повністю зберігається структурна жорсткість кузова гіперкара і рівень безпеки. Завдяки ламінації також поліпшується жорсткість даху. Вартість опції не називається. Можливо, вона стане відома після серпневої прем’єри машини.

В кінці серпня Bugatti також планує представити новий гіперкар під назвою Divo. Це буде найбільш «драйверський» автомобіль марки. Divo буде випущений в кількості 40 примірників, ціна кожного складе мінімум п’ять мільйонів євро.