Гіперкар Mercedes-AMG Project One вже проходить перші тести

Гібридний суперкар з Штутгарта все ближче до серійного випуску. Нещодавно Mercedes-AMG Project One помітили на закритих тестових майданчиках в Бріксворті, що знаходиться у Великобританії.

Гіперкар оснащений гібридною силовою установкою, що складається з доопрацьованого 1.6-літрового V6 Turbo, як на болідах заводської команди Mercedes-Benz, і чотирьох електромоторів. Один вбудований в турбокомпресор, один знаходиться в двигуні внутрішнього згоряння, а два інших розташовані на передній осі. Сумарна віддача силової установки – 1000 к.с., з них 680 к.с. генерує ДВС.

«Турбошістка» може розкручуватися до 11 000 об / хв, видаючи «характерний звук F1, який важко приховати від публіки» (цитата з прес-релізу). При цьому формульний ДВС буде вимагати капітального ремонту кожні 50 тис. км пробігу. Коробка передач – 8-ступінчастий «робот» з одним зчепленням і гідравлічним приводом перемикання передач, розроблений спеціально для Project One. Так само спеціально для цієї моделі були розроблені алюмінієві колісні диски. Автомобіль укомплектований керамічною гальмівною системою з підвищеною корозійною і термостійкістю. Всього буде випущено 275 автомобілів ціною від 2.7 мільйонів євро.