Hispano Suiza Carmen порадувала продуманими деталями

Модель Hispano Suiza Carmen розробники називають «гіперлюкс гранд турер», так що основне його завдання – підкорювати власника і його друзів комфортом, вишуканим оздобленням і запам’ятовуватися. Динаміка, запас ходу і навіть розважальна електроніка на борту тут вторинні.

Хоча розгін зовсім непоганий: швидше трьох секунд з нуля до сотні. Про ключових характеристиках, як і розмірах, ми говорили минулого разу. Але не зайвим буде повторитися: довжина моделі – 4733 мм, ширина – 2040, висота – 1242, колісна база – 2800 мм. Шини: 265/30 R19 спереду і 305/30 R20 ззаду. Хто згадає про цифри розгону, коли тут такий акуратно «зшитий» інтер’єр, виконаний в стилі не ретро, ​​а скоріше техно: з металом, шкірою, замшею і аромортизацією на смак замовника, використанням сучасних технологій (діодне навколишнє підсвічування, центральний екран на 10, 1 дюйма з інтерфейсами Android Auto і Apple CarPlay, правда, чомусь покладений майже горизонтально на тунелі).

Власне, марка в минулому славилася саме ретельністю обробки, загальною націленістю на комфорт, а зовсім не спортивними звичками. Якраз дрібні деталі ми вам хотіли показати докладніше, повертаючись до теми Carmen. Ім’я Carmen електрокар отримав на честь внучки засновника Іспано Сюиза Даміана Матеу, матері нинішнього глави компанії Мігеля Суці Матеу (на фото він розповідає про марку в Женеві, сидячи з перебинтованою лівою рукою).

Кармен Матеу залишила нас в 2018 році. З 1904-го до 1946 року Hispano Suiza побудувала більше 12 000 люксових машин, які цінувалися у публіки не менше Роллс-Ройс і Майбахів, а також 50 000 авіаційних моторів. Пізніше марка кілька разів намагалася відродитися (а одна з таких спроб робиться прямо зараз ще однієї Іспано Сюиза, зі Швейцарії, але на виставці вона не засвітилася).

Нинішню Carmen компанія створювала з оглядкою на модель Hispano Suiza H6C Dubonnet Xenia 1938 року. Схоже, лише у Мігеля Матеу, підтримуваного іспанською групою Peralada (гастрономія, розваги, інвестиції), є потрібний настрій. Матеу підкреслює, що сприймає Іспано Сюиза як сімейний бізнес, який передавався з покоління в покоління. Загалом, потроху стає зрозумілим, за що компанія просить 1,5 млн євро. Хоча основна цінність все ж укладена в бренд і рідкості самої моделі Carmen. Її виготовлять в кількості дев’ятнадцяти штук. Перші поставки клієнтам намічені на 2020 й.