Holden представила електричний гіперкар Time Attack Concept Racer

Австралійські машинобудівники представили електричний гіперкар Holden Time Attack Concept Racer. Автомобіль розганяється до «сотні» за 1,25 с.

Holden Time Attack Concept Racer являє собою концепт-кар, кожне з коліс якого отримало по електромотору. Сумарна продуктивність двигунів новинки становить 1 360 к / 3 240 Нм. Прототип присвячений 50-річчю першої перемоги компанії Holden в гонці «Батерст-1000» на треку Mount Panorama.

На даний момент Holden Time Attack Concept Racer існує в форматі віртуального концепту. Машина створюється таким чином, щоб показати результат краще рекордних 1 хвилини і 30 секунд на австралійському треку Mount Panorama. Очікується, що болід буде розганятися до швидкості в 480 км / год.

Електричний гіперкар Holden отримав карбоновий монокок, «обріс» аеродинамічними елементами, що збільшують притискну силу автомобіля. Також машина отримала плоске днище, в якому є спеціальні тунелі-повітроводи. Згідно з проектом, Holden Time Attack Concept Racer отримав графенові акумулятори на 25 кВт-год. Вони заряджаються від 1000-кіловатних зарядних пристроїв, здатних повністю відновити запас батарей за півтори хвилини.