Головою правління Audi AG призначили скандально відомого Брема Шота

До складу Audi AG входять не тільки «чотири кільця», а й марки Lamborghini, Italdesign, Ducati. З першого січня 2019 го керувати цією структурою буде голландець Брем Шот, який очолює компанію з червня в якості тимчасового генерального директора після арешту Руперта Штадлера в зв’язку з дізельгейтом.

Німецька преса здивована настільки швидким «сходженням» Шота, який пропрацював в компанії лише трохи більше року – для Audi кар’єрні злети нехарактерні. Але в цілому ЗМІ погоджуються, що у наглядової ради не було вибору, адже кращого претендента на високий пост, Маркуса Дуйсманна, просто не відпустили з BMW.

Звільнений гендиректор Руперт Штадлер (на фото праворуч) в кінці жовтня вийшов на свободу, хоча мюнхенський суд спочатку відхилив його апеляцію, пославшись на «небезпеку перешкоджання правосуддю». Штадлер залишається в статусі підозрюваного, свою вину він не визнає. «Будучи тимчасовим гендиректором в останні місяці, Брем Шот вже виконав переконливу роботу. Він просувається вперед разом зі своєю командою і ефективно вирішує поточні проблеми. Володіючи великими повноваженнями, Шот прискорить перетворення компанії і призведе чотири кільця до нових успіхів », – заявив глава VW Group Герберт Дисс. Відповідальність за продажі і маркетинг Audi буде лежати на плечах Шота, поки для цього не виберуть іншого топ-менеджера.