Honda N-One змінила покоління, але ви цього не помітите

Honda Motor показала на фото серійну версію другого покоління кей-кара N-One. У вигляді шоу-кара автомобіль представили ще в січні, тепер же настала черга виходу товарної версії моделі. N-One першої генерації JG1/2 випускається з 2012 року. Хоча вісім років — це пристойний термін, в новому втіленні виробник вирішив не відмовлятися від характерного для моделі ретростилю.

Пропорції і загальні стильові рішення новинка успадкувала від попередниці, тому розпізнати друге покоління N-One найпростіше за повністю світлодіодною оптикою.

Усередині Honda N-One 2021 – мінімалістичний стиль, зменшена кількість фізичних кнопок. Це стало можливим завдяки збільшеному екрану інформаційно-розважальної системи. А ще Honda відмовилася від передньої «лавки»: перші сидіння мали єдину подушку, так що при піднятому центральному підлокітнику утворювався широкий диван. Тепер заради кращої бічної підтримки застосовуються два стандартних окремих крісла.

Кей-кар зберіг 0,66-літровий мотор в атмосферному і турбированому варіантах. Максимальна потужність за традицією обмежена на позначці 64 к.с. Примітно, що тепер вперше в серії можна буде вибрати механічну коробку: досі встановлювався тільки варіатор.

Покупці зможуть вибирати між трьома рівнями обробки салону: Original, Premium і RS. Кожен з них має іншу решітку радіатора, а моделі Premium і RS також додають світлодіодні протитуманні фари в бампер.

В Японії Honda N-One нового покоління буде доступна в кінці осені.