Honda об’єднує виробництво в США

Honda оголосила про плани об’єднати всі свої підприємства з виробництва автомобілів і розробки продуктів в США в одну нову компанію, аналогічно консолідації, про яку було оголошено в лютому в Японії. Нове підприємство буде називатися Honda Development & Manufacturing of America (HDMA) і охоплюватиме всі потужності автовиробника з виробництва рам, двигунів і трансмісій, а також пов’язані з ними інженерні та закупівельні операції.

Крім того, нова компанія також об’єднає операції з розробки автомобільних продуктів Honda R & D Americas (HRA). Японський автовиробник заявив, що об’єднання його виробничих операцій і злиття з розробкою автомобільної продукції почнеться з 1 квітня 2021 року.

«Сьогодні ми оголошуємо про ряд змін в наших ділових операціях, які продовжують шлях, який ми почали в минулому році, щоб стати більш компактною, маневреною і об’єднаною компанією в Північній Америці. Кожна зміна має життєво важливе значення для наших постійних зусиль, спрямованих на те, щоб зробити Honda в Америці сильнішою і чуйнішою до клієнтів, а також більш здатною інвестувати в передові технології і підготовленою до задоволення майбутніх потреб ринку», – сказав головний директор північноамериканського регіонального відділення Honda, а також президент і головний виконавчий директор американської Honda Шінджі Аояма.

Іншим наслідком цього кроку стане інтеграція розробки автомобільних продуктів і певних функцій дослідження ринку, які в даний час входять до складу Центру HRA в Лос-Анджелесі, в регіональні операції американської Honda Motor Company, розташованої в Каліфорнії. За словами Honda, основна мета консолідації діяльності в галузі автомобілебудування в США – «домогтися безперервної розробки нових продуктів з підвищеною ефективністю і якістю, таким чином, позиціюючи свої операції в Північній Америці на майбутнє».

В результаті цих змін вся розробка, планування, закупівля, стратегія і виробництво автомобілів будуть об’єднані в одну компанію. Це посилить те, що Honda називає «однорівневим» підходом до процесу розробки продукту, перераховуючи три основних переваги цієї філософії: централізація ключових бізнес-функцій для підвищення ефективності та усунення дублювання, розробка нових продуктів з підвищеною швидкістю і точністю і поліпшення виробничих показників з акцентом на якість, конкурентоспроможність за ціною і здатність своєчасно постачати автомобілі, які подобаються клієнтам.

Компанії, які будуть повністю або частково об’єднані в HDMA, включають Honda of America Manufacturing, Honda Manufacturing з Алабами, Honda Manufacturing з Індіани, Honda Transmission Manufacturing of America, Honda Precision Parts з Джорджії, Honda Engineering North America, Honda R & D Americas і Honda Accessory America.