Honda покаже в Женеві міні-пікап на електротязі

Днями в Мережі «розсекретили» ще один автомобіль, який компанія Honda збирається презентувати на березневому мотор-шоу в Женеві.

Японський автовиробник збирається здивувати учасників автосалону маленьким електричним пікапом Tomo, що з японської перекладається як «Друг». Це слово якнайкраще описує концепцію майбутнього електрокара. Електричний пікап, який в профіль не відрізнити від компакт-кросу, стане ідеальним підмогою для молодих автомобілістів. Він відмінно впорається з їздою в міських умовах, а також заміськими поїздками.

Вантажну платформу, заховану за стильними бічними панелями, можна розгледіти тільки з корми. Цікаво, що до роботи над новим електромобілем фахівці Honda залучили студентів з туринського інституту дизайну. Саме їм належить ідея «дружнього» автомобіля. До речі, довжина концепт-кара становить без малого чотири метри, ширина – 1 893 мм, висота – 1 556 мм, розмір колісної бази 2 690 мм. Ч

Салон авто на фото не потрапив, проте, за словами розробників, електропікап оснастять в дусі останніх тенденцій: «віртуальна» приборка, велика кількість екранів і корисною «технічної» начинки.