Гордон Мюррей представив еволюційну технологію

Компанія Gordon Murray Design (GMD), заснована творцем суперкара МакЛарен Гордоном Мюрреєм, представила еволюційний розвиток технології iStream під назвою Superlight.

Створений з її допомогою кузов в два рази легший за аналог зі сталі, а його конструкція міцніша, безпечніша і надійніша. Основу «візка» iStream Superlight складає високоміцна алюмінієва рама з панелями з переробленого вуглецевого композиту. Завдяки модульній конструкції платформу можна адаптувати для побудови автомобіля будь-якого класу – від компактного сітікару до легкого комерційного фургону.

Крім нової платформи, GMD представила сидіння, створені за технологією iStream, які на 30 відсотків легші за звичайних, і анонсувала першу машину, побудовану на базі «візка» Superlight. Нею став спорткар T.43, оснащений 1,5-літровим турбомотором потужністю 223 кінські сили і шестиступінчастою механічною коробкою передач. Маса автомобіля складає 850 кілограмів, питома потужність – 262 сили на тонну (як у 441-сильного Ford Mustang Shelby GT-H).