Гроші є, доріг нема: чому в Україні не використовують виділені на ремонт доріг суми?

Рейтинг використання коштів з Дорожнього фонду України оприлюднив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Рівненська, Миколаївська, Херсонська і ще ряд областей України залишаються без хороших доріг – причому, схоже, добровільно. Справа зовсім не у відсутності фінансування, як може здатися з ситуації.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше відзначав, що Державний Дорожній фонд працює успішно і передбачає захищене фінансування галузі в 2018 році на рівні 32 млрд гривень. Проте, багато обласних центрів виділені кошти просто … не використовують. Міністр опублікував на своїй сторінці в Facebook інфографіку, на якій чітко видно, в яких саме областях не поспішають розлучатися з казенними грошима.

Найменше виділених на дороги коштів (всього 17%) витратили в Рівненській області. А лідером рейтингу (в хорошому сенсі слова) стала Хмельницька область – тут на ремонти вже витрачено 99% коштів Дорожнього фонду, передбачених на 2018 рік. Цікаво, що скажуть про дороги Хмельниччини українські водії …