Hyundai анонсував оновлений Kona і спортивний Kona N Line

Корейський бренд анонсував оновлений Kona, продемонструвавши позашляховик як в стандартному так і в спортивному виконанні.

Минуло кілька років відтоді, як Hyundai Kona з’явився на ринку, і ці фотографії показують, що в передню панель позашляховика були внесені досить значні зміни. Він буде виглядати не тільки більш сучасним, ніж нинішній автомобіль, але і більш досконалим.

Новий «ніс», що нагадує за формою акулячий, містить нову решітку радіатора, доповнену агресивним бампером із захисною пластиною, яка, як пише автовиробник в прес-релізі, «посилює його броньований вид». Більш важливе значення мають переглянуті роздільні фари з новими світлодіодними денними ходовими вогнями і світлодіодною технологією. Hyundai також видалив тонку горизонтальну щілину між передніми ґратами і капотом.

Що стосується Hyundai Kona N Line, то він виглядає набагато агресивніше звичайної моделі. Фари залишилися колишніми, але дизайнери компанії встановили нову решітку радіатора з унікальною сіткою. Крім того, версія N Line включає характерний бампер з великим повітрозабірником. Значок Hyundai також перемістився на решітку, прямо над якою з’явилися три невеликих повітрозабірники, аналогічних тим, що є в поточних моделях Audi RS.

Довгоочікуваний варіант, який компанія не анонсує, флагман Hyundai – Kona N. Це говорить про те, що він, ймовірно, не буде представлений до тих пір, поки не почнуться продажі оновленої лінійки, включаючи N Line.