Hyundai будує водневу вантажівку

Компанія Hyundai активно планує майбутній дебют своєї водневої вантажівки. За попередніми прогнозами, новинку можна буде придбати вже в майбутньому році. А поки бренд знайомить покупців зі своєю новою великою вантажівкою.

Так, завдяки тизерному зображенню авто, яке потрапило в Мережу, шанувальники бренду можуть отримати конкретне уявлення про його зовнішність. Нагадаємо, вже зовсім скоро модель презентують на виставці комерційного транспорту в Ганновері. Нова вантажівка на паливних елементах вийшла лаконічною і сучасною, тут немає популярних сьогодні «космічних» ліній і форм, зате є продумані до дрібниць елементи обважування кузова, які відповідають за відмінну аеродинаміку.

Водневий автомобіль отримав спойлер, оригінальну радіаторну решітку, чий малюнок символізує водень, а також яскраву графіку з боків. Технічні характеристики нового вантажівки поки тримаються в секреті. Ч

Відомо, що в силових установках на паливних елементах за вироблення електрики відповідає класична хімічна реакція між воднем і киснем, в якості «вихлопу» ми отримуємо звичайну воду.