Hyundai Elantra отримав зовнішні оновлення

У відриві від контексту фейсліфтинг седана серії AD може здатися надто радикальним. Обережний, в чомусь навіть європейський образ Hyundai Elantra змінює на підкреслено азіатський всього через три роки.

Але подивіться на інші моделі марки: і знайомий нам Santa Fe, і такі машини, як Kona, Nexo, Palisade, стилістично не безперечні, але при цьому в них легко визначається Hyundai. Корейці інвестують в самобутність, причому чимало: крім свіжої оптики і бамперів для оновленої Елантри заново відформовані капот і кришка багажника, з якої прибраний майданчик під номер.

Підсумовують враження про посвіжілої Елантри в невеликому відеоролику. Перемальовані легкосплавні колісні диски, колірна палітра оновлена ​​наполовину, хоча яскраві кольори для Елантри пропонувалися і раніше. До рестайлінгу безкоштовним був тільки білий глянець, за «металік» і перламутр доводилося доплачувати. Ймовірно, так буде і надалі.

Відомо напевно, що доплата за мотор 2.0 знижена на десять тисяч до тридцяти, а на «автомат» – на п’ять до 35 000. Роблячи потужний двигун більш доступним, Hyundai сподівається збільшити частку дволітрових модифікацій, на які зараз припадає близько третини продажів Елантри. На вибір запропоновано три варіанти обробки: чорний і пара двоколірних з сірою домінантою і найбільш ошатний бежевий, як на фото.

Однак матеріали біднуваті: здебільшого салон виконаний з жорсткого пластика. Крісла сподобалися щільною набиванням і непоганою бічною підтримкою.