Hyundai Elantra

Оновлена ​​машина 2016 вперше представлялася на корейському ринку ще восени. Габарити оновленого покоління дещо змінилися. Кузов по довжині додав пару сантиметрів, ширина стала більше на два з половиною. Колісна база залишена без змін – 2 700 мм. Виробники головний наголос робили на надання кузовний частини більшої жорсткості, оснащенні авто системами пасивної безпеки. Модернізувалася підвіска, змінився принцип роботи управління.

зміст:

  1. Дизайн
  2. Салон автомобіля
  3. Ходова
  4. двигун
  5. Габарити авто

Дизайн

У третьому модельному вигляді Hyundai elantra 2016 з’явилася в 2000 році, маючи внутризаводской код j3. Машина продовжує випускатися, але вже не на корейському, а на російському конвеєрі, де її більше знають під маркою XD.

Hyundai elantra 2016

Кузовна частина змінена істотно. Автомобіль придбав великі трапецієподібні форми решітки радіатора, незвичайні розміри оптики. Бамперна лінія передньої частини з вмонтованими в неї протитуманними фарами абсолютно не створює натяку на спортивність автомобіля. Показник аеродинаміки становить 0,27 Сх, що дає можливість значно знизити шуми від зустрічних повітряних потоків.

0,27 Сх

Задня частина транспортного засобу відрізняється масивністю. Викликано це легкої скошені багажних ліній вниз, а блок задніх сигналів і поворотников виглядає завеликим для цього кузова.

Салон автомобіля

Його забезпечили оновленої консоллю асиметричною форми, панеллю приладів, змінили форми керма.

інтер'єр
Для декорування салону використовувалася пластмаса, комбінації вставок з тканини на сидіннях і дверях. Крісло водія має зручне регулювання, даючи можливість зручно влаштуватися будь-якій людині. Приладова панель забезпечена приладом температурного режиму мотора, тахометром, спідометром, паливним датчиком, все підсвічується блакитними тонами. 
З’явився сенсорний екран великого розміру з чіткими за формами клавішами. Зовнішнім виглядом салон більше нагадує німецьку іномарку.

салон досить просторий

В принципі, салон досить просторий, місця вистачає всім.

Ходова

Змінивши кузов і поліпшивши аеродинамічні властивості, виробник потрудився над електропідсилювачем рульового колеса, надавши рейковому управління велику витонченість. При модернізації підвіски основний напрямок надавалося чуйності машини, створення максимального комфорту.

кузов

Спереду так і залишилася стояти незалежна підвіска, має стабілізатор поперечної стійкості, а ось ззаду з’явилася напівзалежна балка. До цього слід додати поліпшення ізоляції салону від проникнення в нього шумів. 
Хвилюватися з приводу корозійних утворень немає необхідності. Метал, який використовується у виробництві, захищений надійно, для чого застосовується двостороння оцинкована сталь. А ось лакофарбове покриття часом залишає бажати кращого – шар тонкий, легко дряпається і утворює невеликі відколи.

двигун

мотор

Російський ринок сьогодні представляє два бензинових варіанту:

  • 1.6 л на 132 «конячки». Витрата становить п’ять з невеликим літрів пального на трасі, і близько дев’яти – по міських вулицях;
  • 1.8 л з потужністю в 149 л. с. Мотор розганяє машину на стокілометрову швидкість майже за дев’ять секунд.

Дизель до нас не поставляється. Автомобіль має механічну або автоматичну коробку на шість передач.

корми піднята

Серйозних проблемних питань в експлуатації моторів немає, але дрібниць вистачає. Наприклад, радіатор охолоджувальної системи доводиться міняти один раз в два роки, що на сервісних центрах обходиться досить недешево. Друга проблема – свист ремінних приводів, які можуть почати викликати роздратування у водія вже через перші п’ять тисяч і пробігу. Почувши свист, необхідно швидко виконати підтяжку. Третій нюанс – ремінь ГРМ слід міняти через кожні шістдесят тисяч кілометрів.

в місті

Габарити авто

Висота машини досягає 1,44 метра, в спорядженому стані максимальна маса дорівнює 1250 кілограмам. Багажне відділення має об’єм в чотири з половиною сотні літрів, паливний бак вміщує п’ятдесят літрів пального. Кліренс дорівнює п’ятнадцяти сантиметрів.

автомобіль досить привабливий

У загальному і цілому автомобіль досить привабливий. Він оснащений сильними і технологічними системами, привабливим дизайном, зручним і стильним салоном.