Hyundai готує нове покоління седану i40

Корейська марка готує до виробництва наступне покоління i40 – седану, що вже 8 років конкурує з Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Skoda Superb і Opel Insignia. Роком раніше, в серпні 2017 го, на тестах вперше помітили «мул», а по свіжих фото можна судити, що це вже практично готова до серії модель.

Екстер’єр новинки все ще приховано під важким шаром камуфляжу, однак, незважаючи на це, в дизайні можна прочитати елементи березневого концептуального Le Fil Rouge, який дебютував в Женеві.

Деталі передньої частини автомобіля підказують нам про те, що саме в стилі згаданого концепту буде розвиватися «мова дизайну» Hyundai. На прототипі задня оптика виглядає чужою, і тому навряд чи серійна версія отримає такі сміливі задні вогні. Різні автомобільні джерела стверджують, що в майбутньому можливо навіть «злиття» моделів i40 і Sonata в одну єдину модель. Про таке змушують думати різні прототипи, помічені фотошпигунами на різних континентах – в Північній Америці і Євразії. Тестові екземпляри мають дуже схожі габарити і віконну лінію, а це наштовхує на думку, що і для «старенької Європи», і для «Нового Світу» буде доступна одна модель без істотних відмінностей.

Про двигуни і технічну складову поки що ще нічого не відомо. Орієнтуватися варто на нинішнє, 7-е покоління «Сонати», яке пропонує широку гамму моторів і гібридну силову установку на вибір. Прем’єра автомобіля відбудеться в 2019, точне місце дебюту буде названо незабаром.