Hyundai готує сюрприз для любителів спорткарів

N-підрозділ Hyundai незабаром почне роботу над абсолютно новою моделлю, про що розповів його віце-президент Томас Шемерові.

За його словами, нова модель буде унікальною в своєму роді, і її завданням буде зміцнення іміджу Hyundai. За даними зарубіжних колег, керівництво Hyundai поки ще навіть не визначилося з конфігурацією кузова для нового спорткара: це може бути як яскраве двомісне купе, так і «заряджена» версія седана Stinger від спорідненої марки Kia.

Не варто виключати і швидку версію будь-якої моделі від преміального бренду Genesis. У 2015 році, під час проведення автосалону у Франкфурті, Hyundai представила концепт-кар N 2025 VGT. По суті, це справжній гоночний болід з гібридною силовою установкою і карбоновим монококком. Динамічні характеристики цього дива під час презентації озвучені тоді не були, але при вазі в 972 кілограми і потужності в 871 кінських сил цей автомобіль, ймовірно, має вражаючі динамічні характеристики.

У 2013 році марка представила на автосалоні в Сеулі купе HND-9 Concept, у якого під капотом розташовувалася бітурбована «шістка» об’ємом 3,3 літра з віддачею в 370 кінських сил.

Який концепт вибере Hyundai для розробки своєї гало-моделі? Відповісти на це питання, мабуть, поки не можуть дати навіть керівники марки.