Hyundai і Kia випустять на ринок пікапи

Відразу дві корейські марки – Hyundai і Kia – найближчим часом мають намір випустити на ринок пікапи. Перші подібні моделі в історії кожного з двох брендів. Майже чотири роки тому на автосалоні NAIAS в Детройті Hyundai показала концепт-кар Santa Cruz – прототип пікапа, який з моменту презентації всі чекають в серійному виробництві.

Марка обережно оцінювала перспективи моделі, але головний дизайнер Hyundai Люк Донкервольке в інтерв’ю Autocar розкрив чимало цікавих деталей. Художник підтвердив, що компанія готує пікап до виробництва. З точки зору дизайну робота над цією моделлю Hyundai вже завершена, а зараз марка працює над тим, щоб підготувати все до випуску пікапа.

Точної дати дебюту Донкервольке не назвав, але зазначив, що трапитися це має до 2020 року. Поки неясно, по-перше, чи отримає серійна модель ім’я Santa Cruz від концепт-кара, по-друге, чи буде за габаритами близька до Ford Ranger або більшому Ford F-150. Але зате відомо, що пікап Hyundai отримає варіант під маркою Kia, який буде відрізнятися дизайном кузову і салону і вийде на ринок пізніше.

Раніше ж з’явилася інформація, що пікап Hyundai буде зроблений на платформі кросовера Hyundai Tucson і випуск нової моделі налагодять в США в 2021 році, робити обидва автомобілі стануть на одному заводі в Алабамі. Точно відомо, що серійний варіант Hyundai Santa Cruz буде продаватися в США, а ось пікап Kia на північноамериканському ринку навряд чи з’явиться. Про те, на яких ще ринках з’являться корейські пікапи, відомостей поки немає.