Hyundai ix35 2019 вийшов в продаж

Модель надійшла в продаж під виглядом бюджетного виконання Hyundai Tucson на китайський ринок. Основна відмінність Hyundai ix35 2019 від дореформеної моделі – економічний турбомотор. Він являє собою потужний 1,4, обладнаний унікальною системою Start-Stop. Потужність такого силового агрегату впевнено тримається на рівні 140 к / с. Трансмісією послужила 7 РКПВ з подвійним зчепленням. Завдяки універсальному «візку» авто зможе отримати як передній, так і повний привід.

Нагадаємо, що в минулому 35-й паркетник пропонувався тільки з 1,6-літровою силовою установкою. На неї нерідко надходили нарікання в плані економічності і надійності. Арсенал базового виконання ix35 2019 року поповнено системою курсової стійкості, кнопкою запуску двигуна і шістьма подушками безпеки. Передня панель не надто змінилася за винятком появи повністю віртуальної панелі приладів. Дисплей мультимедійної системи розташовується по центру і дозволяє управляти рядом функцій, в тому числі і круговим оглядом. Hyundai ix35 в «базі» пропонується на 17-х литих дисках.

Мінімальна ціна Hyundai ix35 2019 року випуску для Китаю впевнено тримається на рівні 17 200 доларів. Крос в топі досягне позначки в 24 000 доларів. Останнє виконання ix35 відрізняється шкіряним оздобленням салону, круговим оглядом, і системою проти зіткнень. Також передбачене електронне гальмо стоянки і адаптивний круїз-контроль. До слова, в авто реалізований помічник контролю положення в смузі руху.