Hyundai підтвердила плани випустити конкурента Toyota Land Cruiser 300

Автовиробник з Південної Кореї планує почати випуск великого рамного позашляховика, який зможе скласти конкуренцію майбутньому Toyota Land Cruiser 300.

За інформацією прес-служби бренду, подібний досвід в інженерів Hyundai є — вже налагоджено виробництво «п’ятидверки» i30 N, яка намагається конкурувати з легендарним Volkswagen Golf GTI, а також мінівена H-1, який бореться за лідерство в сегменті з Toyota HiAce.

При спілкуванні з журналістами видання CarsGuide глава австралійського підрозділу Hyundai Ендрю Туітахі заявив, що компанія вивчає всілякі перспективні проекти, які можуть стати глобальними. В Австралії, наприклад, існує ряд проблем з виведенням на ринок великого рамного позашляховика, але якщо керівництво захоче, то і їх можна вирішити.

Інформацію про плани з випуску нового флагманського позашляховика Hyundai минулого місяця підтвердив Лоренц Глааб — керівник глобального управління продукції корейського бренду. За його словами, компанія регулярно моніторить ринок і споживчий попит та завжди готова зайняти новий і перспективний для себе сегмент.

Не виключено, що корейський Land Cruiser представлять вже восени 2021 року. Причому деякі експерти вважають, що під новий флагманський позашляховик Hyundai розробить власну рамну платформу, а в якості силової установки запропонують турбодизельну «шістку» з віддачею 278 к.с., яку використовують в люксовому позашляховику Genesis GV80.