Hyundai представляє спеціальний бренд для автомобілів на паливних елементах

Hyundai Motor заявила, що запускає бренд, який буде займатися розробкою і випуском систем водневих паливних елементів, з метою стимулювання цього бізнесу.

Назва бренду HTWO означає молекулу водню H2, «людяність», говориться в заяві Hyundai Motor, в який входять бренди Hyundai і Kia. Автовиробник заявив, що активізує зусилля по розробці систем паливних елементів, які можуть бути використані на ринках міської авіамобільності (UAM), автомобілів, судів і потягів, з акцентом на Корею, США, Європу і Китай.

З моменту представлення електромобіля на паливних елементах ix35 в 2013 році Hyundai додала в свій модельний ряд позашляховик NEXO, вантажівка великої вантажопідйомності на паливних елементах XCIENT і електричний автобус на паливних елементах.

Прихильники водню кажуть, що він чистіший, ніж інші технології скорочення викидів вуглецю, тому що вода і тепло — єдині побічні продукти, і його можна отримувати з багатьох джерел, включаючи метан, вугілля, воду і навіть сміття. Однак автомобілі на паливних елементах залишаються нішевою технологією на тлі побоювань з приводу нестачі заправних станцій, вартості перепродажу і ризику водневих вибухів.