Hyundai Santa Fe, технічні характеристики

Автомобільний концерн приготував новий несподіваний подарунок для прихильників якісних транспортних засобів, що відрізняються характером. Корейськими фахівцями розроблена нова модель, випуск якої запланований в цьому році. Але вже зараз є можливість ознайомитися з основними відмітними особливостями машини.

зміст:

 1. Зовнішні дані
 2. Салон автомобіля
 3. двигун
 4. Ціни і комплектність
 5. підводимо підсумки

Зовнішні дані

Головні зміни в оновленій версії відбулися з передньою частиною машини. Hyundai Santa Fe, технічні характеристики якого розглядаються нижче, отримав оновлену масивну решітку.

Hyundai santa fe

Вона стала значно більше, виглядає навіть агресивно. Така особливість надає машині зухвалість молодого покоління і своєрідну сміливість. Для додання автомобілю впевненості, дизайнери вирішили збільшити капотную кришку і злегка змінити її формені габарити. У комплексі оновлені капот і решітка дають незвичайний ефект.

вид ззаду

Не обійшлося без дизайнерських особливостей при оформленні бамперів. У новому автомобілі цей передній елемент став більш хижим. Щодо заднього бампера можна сказати наступне – від попередньої моделі він відрізняється повністю.

Стильність дизайнерських рішень

Стильність дизайнерських рішень посилена масивними спойлерами. Передні фари своїми новими формами підкреслюють витонченість «погляду». Машина ніби трохи мружиться, з часткою кокетства закликаючи відчути швидкісний режим, перебуваючи за її кермом.

Салон автомобіля

салон hyundai santa fe

Він являє собою гармонійне поєднання контрастних новинок в дизайні – спортивного стилю і елегантною зовнішності. Але творці оновленої версії змогли поєднати ці відмітні ознаки сучасної машини.

задні сидіння

Високий якісний рівень матеріалів виділяє зручність форм сидінь. Салон на 7 місць оформлений в стилі преміум, отримавши характеристики спортивного звіра. У торговельній лінійці подібних транспортних засобів машина займає передові позиції тільки на підставі свого чудового дизайну салону, що сполучається з характером спортсмена. 
Для більшої конкурентності серед своїх однокласників машина напхана новітніми гаджетами. Розважальна система і корисні елементи зможуть здивувати не тільки водія, але і пасажирів.

спереду

Сидіння відрізняються зручністю регулювання. Максимальна увага була приділена крісла водія, яке може змінювати не тільки висоту, але і похилий кут. Зараз все продумано з тим розрахунком, щоб під час руху відчувався цілковитий комфорт. Клімат в машині підтримують кондиціонер і іонізатор, що працюють в автоматичному режимі. Так як музика вважається невід’ємною частиною поїздки, Хендай в оновленому вигляді має аудіосистему, здатну підтримувати карту пам’яті і USB.

напханий гаджетами
Вражають і розміри багажника, в який можна вкласти масу корисних в дорозі речей.

багажник 2

двигун

Мотор на шість циліндрів має обсяг 2.4 літра, при прямому надходженні пального зможе розвивати потужність в 290 «конячок».

двигун

Творцям відомо, як створити машину на подобу справжнього звіра, який здатний не тільки швидко набрати швидкість і мчати швидше вітру, відрізняючись підвищеною прохідністю, але і гарантовано обіцяти безпеку для всіх учасників поїздки. Дизель у нас поки недоступний.

Ціни і комплектність

на 7 осіб

Вважається, що на автомобільних ринках Росії нова версія Хендай Санта Фе буде коштувати близько одного мільйона трьохсот тисяч рублів. Версія на сім чоловік обійдеться на три сотні дорожче. Від комплектуючих елементів буде залежати і вартість обслуговування.

підводимо підсумки

Відмінними рисами нового чудесного автомобіля можна вважати певні характеристики:

 • оновлену зовнішність;
 • агресивність і сміливих дизайнерських рішень;
 • унікальність формених рішень;
 • комфортабельність салону і якість його обробки;
 • «Повний фарш» під капотом;
 • поєднання спортивності і елегантності.красень!

Слід зауважити, що Хендай Санта Фе вважається новим словом в світі автомобілебудування. Машина припаде до душі багатьом водіям, здатним гідно оцінити поєднання швидкості, безпеку їзди і відчуття комфорту. Легка зухвалість машини наділяє впевненістю водія, що знаходиться за кермом.