Hyundai Tucson N Line здивував настройками

Спортпакет N Line, випробуваний на хетчах-близнюках Hyundai i30 і Elantra GT, дістався до європейського кросовера Tucson. Нова версія відрізняється від стандартного туса насамперед грізним декором, «натхненним» справжніми N-машинами (i30 N, Veloster N), а також настройками рульового управління і переробленої підвіскою (пружини стали жорсткіше на 8% спереду і на 5% ззаду).

«Tucson – наш бестселер в Європі, він знаходиться в самому серці бренду, тому ми дуже раді версії N Line», – розповів віце-президент Hyundai Motor Europe Андреас-Крістоф Хофманн. За 2018 рік європейці купили 137 563 туса, в січні розійшлося 10 884 штуки.

«Спортивні» сидіння оброблені шкірою і замшею з контрастною прострочкою. Буква N з червоним акцентом присутній тільки на важелі коробки передач. Європейці зможуть купити Tucson N Line з топовим бензиновим турбомотором 1.6 T-GDi (177 к.с., 265 Н • м), а також помірні гібриди з турбодизелями 1.6 CRDi (136 к.с., 320 Н • м) і 2.0 CRDi (185 к.с., 400 Н • м). Привід – передній або повний, коробки передач – шестишвидкісна «механіка», семідіапазонний «робот» і восьмиступінчастою “автомат”. Ціни не названі, дата старту продажів теж.