Hyundai випустила на ринок компактний кросовер Iron Man Edition

Женевський автосалон в самому розпалі, і поки багато виробників міряються довжиною діагоналей дисплеїв в концептах, Hyundai вирішила скористатися ажіотажем.

Компанія оголосила офіційний цінник на спеціальне видання Hyundai Kona Iron Man Edition. Вартість автомобіля з переднім приводом в базовій комплектації складе 30 550 доларів, за повнопривідну версію доведеться віддати від 31 950 доларів. Під капотом версії, присвяченій «Залізній людині» ховається 1,6-літровий турбомотор, здатний розвивати до 130 кінських сил.

У парі з ним пропонується автоматична трансмісія на сім ступенів. Варто відзначити, що лімітована серія відрізняється не просто забарвленням кузова. Модель отримала нову передню частину з унікальними фарами, більш придатними під стиль культового героя. Також автомобіль отримав унікальні 18-дюймові диски.

Салон також не залишився без змін і отримав ряд цікавих дизайнерських рішень, включаючи анімовану заставку на дисплеї мультимедійці і заставку в формі знака Тоні Старка.

Iron Man Edition, звичайно, не дешевий, але це досить крутий компактний кросовер. Hyundai говорить, що перші моделі Iron Man Edition вже надходять в дилерські центри.