Hyundai випустила обновленный гибрид Ioniq

Сімейство Hyundai Ioniq оновить зовнішність і начинку. На тести оновлений Ioniq вийшов разом з дорестайлінговим Ioniq Plug-in, але люка на лівому передньому крилі у нової машини немає. Найімовірніше, перед нами звичайний гібрид.

Сім’я Hyundai Ioniq складається з трьох моделей: звичайного і того, що заряджається від сім’ї гібридів, а також електрокара. З’явився цей хетчбек на початку 2016 року, а значить, 2019-го розробники повинні представити рестайлінгову трійцю. Саме такий автомобіль тільки що був сфотографований на випробуваннях в США.

До слова, нинішній чисто електричний Ioniq Electric ми побачимо на міжнародному автосалоні в Москві в кінці серпня, але про перспективи продажу компанія мовчить. П’ятидверка скоректує графіку фар і повітрозабірники в бампері, а в решітці радіатору замість горизонтальних планок оселяться «шашечки», як на новий кросовер Santa Fe. Модель Ioniq повинна трохи покращитися ще до поновлення зовнішності.

Навесні компанія анонсувала коригування в оснащенні Ioniq 2019 модельного року. З’явилися моніторинг втоми водія і автоматичне перемикання фар, автоматичне гальмування стало стандартом в комплектації SEL разом з асистентом руху по смузі і адаптивним «круїзом».

Ще було покращено розпізнавання голосу на базі сервера і доданий пошук інтересу POI на основі сервісу HERE. На моделях Plug-in і Electric з модулем зв’язку Blue Link доданий дистанційний моніторинг батареї.