Hyundai випустить цього року дві нові моделі

Згідно інформаційному агентству «Reuters», в новорічному зверненні до співробітників Hyundai Motor Group віце-президент компанії Ейсун Чанг повідомив, що Hyundai, Kia і Genesis запустять в цьому році 13 нових або оновлених моделей, серед яких преміальний позашляховик Genesis і абсолютно нова Hyundai Sonata.

Крім того, Hyundai до 2021 року запустить в Південній Кореї пілотний проект автономного таксі. Детальна інформація про нього обмежена, але, як повідомляється, компанія планує «розширити партнерські відносини з провідними гравцями в ця області».

Середньо-розмірний кросовер був показаний в концепті GV80 на Нью-Йоркському автосалоні в 2017 році, і продемонстрував футуристичну решітку радіатора, що знаходиться в оточенні чотирикутних фар. Ці ж стильові особливості вже були помічені на прототипах G80 наступного покоління. Концепт мав цифрову приладову панель і вигнутий 22-дюймовий дисплей з двома окремими зонами для водія і переднього пасажира.

Серед інших особливостей – сидіння з шкіри, обробка з ясена і поліровані металеві акценти. Останнім часом ми мало що чули про кросовер, але в попередні чутки говорили про те, що модель буде працювати на тій же платформі, що і наступний G80. Очікується, кросовер запропонують з парою різних двигунів. Немає інформації про специфікації, але модель може мати бі-турбований 3,3-літровий двигун V6 потужністю близько 365 к.с. і 5,0-літровий V8, що розвиває приблизно 420 «коней». Ще менше відомо про майбутню Sonata, але, вважають, прототип був помічений на Нюрбургринзі минулого літа. Він мав деякі стилістичні риси від концепції Le Fil Rouge і здавався набагато більш стильним, ніж нинішня модель.