Як дізнатись, що авто раніше було в ДТП

Дуже часто при покупці автомобіля із вторинного ринку багато покупців задаються питанням про технічний стан транспортного засобу. Більшість автовласників йдуть на хитрощі і маскують всі сліди від ДТП.

Роблять вони це, звичайно ж для того, щоб завищити реальну вартість транспортного засобу. Безумовно, ніхто не бачить похибки на авто краще, ніж фахівці, які працюють за системою trade-in. Але якщо ви хочете заощадити кошти і провести перевірку самостійно, то вам потрібно для цього знати деякі деталі.

Дана система дозволяти здавати свій старий автомобіль в рахунок оплати за новий. Для того щоб продати автомобіль з пробігом потрібно на самому початку шляху чітко визначити його технічний стан. У цій статті ми зібрали всі поради професіоналів, якими вони радо поділилися з покупцями б / у автомобілів.

Поверхня кузова. Огляньте автомобіль, головне зрозуміти брав участь він в ДТП чи ні. Адже навіть якщо пошкодження незначні, то ви можете домовитися про меншу вартість машини. Звичайно в першу чергу вам потрібно подивитися на лакофарбове покриття авто. Якщо колишній власник пошкодував грошей на фарбування авто, то швидше за все, фарбували не весь кузов, а тільки місця пошкоджень. Даний ремонт розпізнати простіше простого.

Подивіться на поверхню авто під гострим кутом, звичайно ще одну з головних ролей зіграє освітлення, воно повинно бути як мінімум ідеальним. Ви відразу помітите перепади кольору. Після того як транспортний засіб пофарбують, поверхню автомобіля повинні обов’язково відполірувати. В іншому випадку буде помітна шорсткість. Огляньте місця, де є різкі вигини. Приділіть особливу увагу до деталей. Якщо крила, а також двері були пофарбовані цілком, то розпізнати дефекти буде складніше. Тоді ви повинні зрозуміти, знімалися ці деталі кузова чи ні. Для того, щоб зрозуміти знімалися чи елементи, вам потрібно подивитися на місця кріплення. Подивіться, щоб болти були добре закручені, а на капелюшках не було слідів від ключа.

Також перевірте кліпси, а особливу увагу приділіть дверним ручкам. Найчастіше більше уваги приділяється самим дверям, а ось про ручки забувають. Якщо людина не розбирається, то перед цим йому потрібно гарненько оглянути пару нових автомобілів. Це допоможе вам побачити як повинен виглядати автомобіль в ідеальному стані.

Перевіряємо товщину фарби. Навіть при якісному фарбуванні неможливо приховати шари, які покривають автомобіль. Якщо ви бачите значні перепади товщини, то напевно там є товстий шар шпаклівки. Заміряти товщину вам допоможе товщиномір або зніміть один магнітик на холодильнику. У місці, де магніт прилипає гірше, є великий шар шпаклівки.