Як купити авто за мінімальну зарплату

Понад шість мільйонів легковиків зареєстровано в Португалії торік. І це в країні з 10-мільйонним населенням. Звідки в громадян країни, де мінімальна зарплата становить трохи менше 600 євро, стільки транспорту?

За інформацією автомобільної асоціації цієї країни (ACAP), оприлюдненою у місцевих ЗМІ, торік уперше наявність автопарку перевищила показник 2011-го. Велика кількість автівок пояснюється тим, що португальці купують переважно старі машини. Середній вік легковиків – 12,6 років. Кожен шостий легковий автомобіль зійшов з конвеєра ще 20 років тому. Загалом на дорогах країни нараховується понад сімсот тисяч старих машин.

Так звані вживані авто коштують дешево. Нещодавно знайомі придбали легковик марки «Рено» за 700 євро. Вік машини – 15 років, має гарний зовнішній вигляд, не потрапляла в аварії. До речі, продають такі автівки в салонах вживаного транспорту. Їх можна побачити обабіч гомінких трас. Біля кожної машини табличка з ціною. Найдешевша ціна на легковик, яку доводилося бачити, 600 євро.

За інформацією АСАР, найбільша кількість автомобілів на одного жителя припадає на Азорських островах і на острові Мадейра (2,1 автівки), у районі Сетубал (округ Лісабона) – у середньому кожен дорослий мешканець має по дві автівки. У столиці країни цей показник становить 1,8 автомобіля на одного мешканця. До речі, більшість автомобілів з дизельними двигунами. За цим показником Португалія на другому місці в Європі.

ДЖЕРЕЛОgolos.com.ua