Як підготувати автомобіль до зими : основні правила

Зимовий період в Україні є справжнім випробуванням для автомобіліста, оскільки авто вимагає особливого догляду для нормальної роботи. Автоексперти склали ТОП-4 поради з підготовки машини до зими.

Щоб запобігти неприємним наслідкам впливу зимових умов на авто, в першу чергу необхідно захистити ЛФП. Безліч зовнішніх подразників шкодять фарбі машини, яка потім призводить до корозії. Основним способом захисту є покриття спеціальними складами: воском, керамічними сумішами з кремнієм.

Слідом перед зимою важливо захистити кузов від механічного впливу. Мова йде не тільки про зіткнення з твердими перешкодами / автомобілями, але так само і про очищення машини від снігу, криги або піску. Негативних наслідків можна уникнути поліуретановою антигравійною плівкою, яка забезпечить потрібний захист.

Далі варто подумати про фари, які забезпечують необхідну видимість. Для цього достатньо просто відполірувати оптику. Замикає ТОП-4 поради з підготовки машини до зими необхідність захисту скла. Чисте лобове скло – запорука безпечної поїздки. Для цього досить обробити скло спеціальним розчином «антидощ».