Як правильно підібрати моторне масло?

Як правильно підібрати моторне масло? Це питання задають собі багато власників авто. І першою помилкою можна назвати вибір моторного масла виходячи з його ціни або найменування виробника.

Важливо знати, що характеристика кожного типу відповідає таким умовам:

В’язкість масла в залежності від температурного режиму використання.
Стан і ступінь зносу двигуна.
Автомобіль з дизельним або бензиновим двигуном.
Виходячи із зазначених параметрів, спробуємо підібрати найбільш оптимальний варіант моторного масла. Вимоги бензиновий двигун, пробіг менше 50% використаного ресурсу автомобіля. Вибираємо масло по температурному режиму експлуатації
Залежно від географічної зони експлуатації автомобіля, виробник визначає тип використовуваного автомасла класифікація sae. Приклад використовуваної абревіатури виглядає наступним чином:

10W-30 індекс W вказує, що придбаний товар можна використовувати цілий рік, без прив’язки до певної пори року. Позначення цифри 10 вибрати моторні масла можна з температурою застосування від мінус 25 до 35 градусів Цельсія, індекс 20 від мінус 15 до 40 градусів Цельсія. Ви підбираєте першу цифру виходячи із середньої температури експлуатації автомобіля. Хороший виробник завжди закладає запас застосування. Наприклад, при мінімальній температурі 25 градусів, можлива робота двигуна в режимі 30 градусів нижче нуля. Резюмуємо, купити моторні масла для бензинових двигунів з помірним кліматом можна з позначенням 10W, при сильних морозах 5.

Яке вибрати при пробігу автомобіля?
Чим новіший двигун тим нижче повинен бути клас в’язкості. Причина вузли та агрегати мають мінімальний зазор. Отже, немає необхідності в глибокому проникненні автомастила. У двигуні, ресурс і пробіг якого перевищує 50% від встановлених параметрів, використовуйте масло з підвищеною консистенції в’язкості. Будь-магазин запропонує докладний каталог з рівною кількістю типів моторного масла.

Наприклад, для нової моделі підійде в’язкість W20, для більш старого двигуна рекомендований число W30 (найнижчий варіант в’язкості встановлений в межах 30-40). Правильно підібрана ступінь використовуваної в’язкості гарантує збільшення експлуатації мотора і пробігу на 25%. Багато це чи мало? При середньому пробігу 10 річного авто в 200 тис. Км. додайте додаткові 50 тис. пройденої відстані без капітального ремонту.

Додаткове маркування API
Упаковка з моторним маслом маркується додатковим позначенням:

SN тільки для бензинового двигуна (чим далі друга буква від початку алфавіту наступною після S, тим вище якість). Наприклад, SA, SB, SK і т.д.
CF для комерційного транспорту (моделі оснащені дизельним двигуном).
Синтетичний варіант масла найдорожчий, але і ефективний для вашого транспорту. Його відрізняє надійність і більш тривалий захист вузлів двигуна. Напівсинтетичний зразок проводиться з додаванням мінеральних речовин, за якістю він буде трохи гірше. Отже, ціна на масло 10w 40 напівсинтетика буде дешевше в порівнянні з аналогічним зразком синтетичного типу.

Представленої інформації, досить щоб замовляти моторне масло через інтернет в ad-oil.com.ua. купить моторное масло в киеве буде дешевше онлайн, без відвідування і звернення до допомоги консультанта в магазині. Доставка не перевищує 1-2 робочих днів.