Як виглядає “автомобіль мрії” українця (Фото)

Цей чорний BMW має назву – «Phantom» . У нього сяючі диски на великих колесах зі спортивною гумою, двері, що відчиняються проти напряму руху автомобілю, цікава конструкція капоту, що піднімається разом з передніми крилами. Салон же оздоблений деревом. Серце автомобілю, його двигун, має потужність більш ніж 160 кінських сил, об’єм 2,5 літра. Він запозичений від автомобіля BMW вісімдесятих років. Це авто із старенької іржавої БМВ 30-х років створював майже дев’ять років власник однієї з майстерень на околицях Запоріжжя Сергій Назаренко.

Сергій розповідає – колись навчався у Московському університеті на факультеті промислового дизайну, де і здобув професійні навички. Вони й допомогли йому розробити ескізи автомобіля і потім втілити їх у життя. За цими кресленнями можна роздивитися як починалася робота над автомобілем. Вимальовувалися перші ескізи капоту, задньої частини авто та елементи салону – сидіння.

Автомобіль BMW «Phantom» брав участь не в одній виставці в нашому місті й сусідніх. У 2016 році на виставці Ретромобілів у Запоріжжі навіть отримав перше місце. Сергій намагається берегти свій улюблений Фантом. І все ж таки виїжджає на ній на море з дітьми і дружиною Ларисою. І розповідає про плани – купити автомобіль ще й для своєї дружини, старий Мерседес, щоб потім власноруч зробити з неї новий шедевр автотюнінгу.