Як зменшити трафік на мостах в Києві?

Столичні мостові переходи на цей час вичерпали всі ліміти за пропускною здатністю транспорту. Затори на під’їздах до мостів в Києві стали звичайним явищем не тільки в годину пік. Що робити з цією проблемою?

Керівник “Київгенплану” Сергій Броневицький опублікував на своїй FB-сторінці комплекс заходів, який дозволять усунути затори на мостах. Чиновник поділився у своєму пості таблицею автопереходів в інших європейських містах, які діляться річкою приблизно навпіл як Київ.

“У нас один мостовий перехід припадає приблизно на 600 тисяч осіб, а в інших містах Європи один мостовий перехід – на 130-160 тисяч осіб. Одна смуга на мостових переходах в Києві змушена обслуговувати в три рази більше населення в порівнянні з іншими містами Європи”, – зазначає на своїй сторінці Броневицький.

Чиновник упевнений, що поліпшити транспортне сполучення можна виключно будівництвом нових мостових переходів. Ширина Дніпра та історична забудова міста не дозволяють втілити інші ефективні рішення.

Винятком є ​​ініціатива створення нових робочих місць на лівому березі. Так, в новому генплані передбачено створення близько 150 000 додаткових робочих місць на лівому березі, щоб зменшити транспортний потік на мостах в годину пік, коли люди їдуть на роботу і ввечері повертаються додому.

Також планується розвиток мережі метрополітену та міської залізниці, які повинні зменшити кількість легкових автівок на мостах. Будівництво Північного і Південного мостового переходу допоможуть розвантажити трафік на чинних мостах, виключивши там рух транзитного транспорту.