Який смартфон краще купити в 2018 році

Краща марка телефону завжди випускає якісну техніку. Але як визначити такого виробника? У морі величезного вибору самих незвичайних гаджетів складно вибрати телефон, який відповідав би всім індивідуальним вимогам. Рейтинг 2018 року, складений за версією порталу Марка.гуру дає короткий огляд по кожному виробнику.

Рейтинг кращих виробників телефонів 2018

вибір товару
Хтось цінує телефон за продуктивність, хтось віддає перевагу моделі, які є міні-комп’ютерами, а хтось за якість і довгу службу. В кожному випадку необхідно пам’ятати, що існують критерії вибору:

Країна виробництва – якісні моделі збирають в Японії, Кореї та Китаї. Наприклад, японські фахівці визнані в усьому світі кращими за рівнем інженерної освіти і майстерності.

Потужність і показники продуктивності – кожна марка, через жорстку конкуренцію, намагається надати максимум можливостей для своїх клієнтів, наприклад, Apple – захист програмного забезпечення, Samsung – кращу картинку і якість зйомки, а ZTE – великий обсяг акумулятора.

Китайський гігант Xiaomi – це компанія, у якої є величезний вибір смартфонів, з яких один з нас може вибрати пристрій, який підходить по нашим уподобанням. Сьогодні ми даємо вам 8 порад, щоб зробити ваш наступний телефон Xiaomi мрією, про яку ви мріяли. Наші пропозиції охоплюють все, що вам потрібно знати, перш ніж купувати смартфон Xiaomi. Йдеться про операційну систему, бюджет, специфікаціях камери, розмірі екрану і процесорі. Уважно перегляньте асортимент на https://topgoods.com.ua/category/smartfony/1:592-xiaomi/, і ви не помилитеся при покупці смартфонів Xiaomi.

Дизайн – марки сучасних гаджетів випускаються по самим сучасним тенденціям, мають обтічні форми, компактність або навпаки, розширені екрани. Індивідуальні переваги грають ключову роль.

Якість збірки – переважно вибирати виробників, які випускають телефони в твердому, непробивному корпусі, з захисними покриттями. Наприклад, скляні частини дуже примхливі у догляді і вимагають додаткових витрат при пошкодженні.

Вартість – є ще одним важливим критерієм, який може підказати, наскільки марка закріплена на ринку техніки. Як правило, найякісніші фірми пропонують як бюджетні, так і дорогі моделі.